Чемпіонат України з греко-римської боротьби

2024 ж. 17 Нау.
1 790 Рет қаралды

В Дніпрі відбулися змагання чемпіонату України з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23 років. Це перший чемпіонат який відбувся в обласному центрі за часів незалежної України. На змаганнях зібралися понад 140 найкращих спортсменів з усіх куточків України.Чемпіонат тривав два дні. Спортсмени змагалися в 10 вагових категоріях. Від найменшої 55 кілограм, до найбільшої - 130 кг. За результатами фінальних поєдинків спортсмени з Дніпропетровщини здобули 3 бронзові та 1 золоту нагороду. Новим чемпіоном України з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 55 кілограмів став Іван Стефанський. Також спортсмен отримав одну з трьох унікальних нагород - “Найкращий спортсмен змагань”. Після підбиття усіх підсумків визначилися загальнокомандні результати чемпіонату України 2024 з греко-римської боротьби: 3 місце - посіла Закарпатська область, 2 місце - команда міста Київ і 1 місце - Харківська область.
Всі призери та чемпіони турніру отримали нагороди.