ОГЛЯД МАТЧУ| ВІЛЬХІВЦІ vs БЛАГО-ЮНІСТЬ (Івано-Франківськ-Верхня) «Чемпіонат області» 16 тур 28.04.24

2024 ж. 27 Сәу.
1 734 Рет қаралды

😶 Прикра поразка в домашніх стінах
Чемпіонат Івано-Франківської області. 16 тур
«Вільхівці» - «Blago-Юність» (Верхня) - 0:2 (0:0)
Голи: Гнатів, 73, Боднарук, 90+2
«Вільхівці»: Вульчин, Феліпович, Нестерук, Буртник, Третяк, Павлюк, Легкий, Дяків (Блащук, 70), Хандій (Слободян, 81), Нападюк (Камрадський, 46), Блонський
Арбітриня: Романюк А.
28.04.24
стадіон «Чайка» (Вільхівці)
Джерело: ФК Вільхівці
Перемогааа! 🔥🔥🔥
Здобуваємо важкі, але надзвичайно важливі залікові бали в матчі 16 туру чемпіонату області проти ФК Вільхівці!
Сьогоднішній матч розпочався доволі активно: обидві команди одразу понеслися в атаку, проте всі створені моменти не увінчалися успіхом.
Досить небезпечно було в карному майданчику Герича на 19 хвилині матчу, однак і воротар і захисники успішно відбили атаку.
На 23 хвилині ФК Вільхівці знову створили небезпечний момент біля наших воріт, але і тут на заваді став наш захист, зокрема Святослав Лаврук
Непогану атаку організували гравці Blago-Юності на 40 хвилині, однак кіпер Вульчин був на місці.
У другому таймі команди продовжили чинити тиск на ворота одна одної, здебільшого активнішими були господарі поля.
На 64 хвилині помилка захисників Blago-Юності ледь не призвела до пропущеного гола, однак вільхівчани змарнували досить хорошу нагоду.
На 73 хвилині матчу підопічним Мотуза нарешті вдалось відкрити рахунок: автором забитого мʼяча з передачі Івана Бондарука став Роман Гнатів.
На 79 хвилині кіпер Герич класно засейвив, врятувавши команду від можливого пропущеного, а вже на доданих арбітринею хвилинах (92) новачок Blago-Юності Іван Боднарук поставив крапку в сьогоднішній зустрічі - 0:2.