ОГЛЯД МАТЧУ | БЛАГО-ЮНІСТЬ (Івано-Франківськ-Верхня) vs ВІЛЬХІВЦІ «Кубок області» ½ фіналу 01.05.24

2024 ж. 30 Сәу.
2 936 Рет қаралды

📌Нічия у першому кубковому матчі!
Відбувся півфінальний поєдинок Кубка області з футболу. У домашньому матчі «Blago-Юність» розписала нічию 1:1 з ФК «Вільхівці».
Доля путівки до фіналу Кубка Івано-Франківської області з футболу вирішиться вже наступної середи (8 травня) у матчі-відповіді на полі суперника.
Сьогоднішня зустріч розпочалась доволі виважено й спокійно. На 10 хвилині зустрічі перша небезпечна нагода з’явилася у Романа Гнатіва, проте йому не вдалось досягти бажаного, а хвилиною пізніше по воротах Вульчина пробивав Федорів, м’яч пролетів повз.
На 23 хвилині після розіграшу стандарту по воротах ФК Вільхівці знову пробивав Гнатів, але безрезультатно. Ще один напівмомент змарнував Майовецький на 39 хвилині поєдинку, пробиваючи з ближньої стійки.
Небезпечно було й у карному майданчику Герича, коли гравець команди гостей пробивав у площину воріт, але й це ситуації на табло не змінило, то ж без забитих м’ячів і особливо небезпечних після першої половини зустрічі команди пішли на перерву.
У другому таймі команди почали грати активніше, намагаючись організовувати атаки й небезпечні моменти. Одним з таких скористались футболісти ФК Вільхівці й на 59 хвилині гри вразили ворота Герича. Автором першого забитого м’яча став Владислав Філіпович.
Після прикрого пропущеного «Blago-Юність» здаватися не збиралась, то ж завдяки прострілу Грицака й результативному удару Гнатіва на 73 хвилині зрівняла рахунок у грі.
На останніх хвилинах зустрічі хороші нагоди змінювати ситуацію й виводити свою команду вперед мали Ємельянов та Оленич, проте їхні дії та штурм воріт Вульчина видались невдалими.
Так і завершили: мирова 1:1.
Переможець пари «Blago-Юність» - ФК «Вільхівці» визначиться вже наступної середи у матчі-відповіді.
*у другому матчі півфіналу Кубка городенківський "Пробій" обіграв долинський "Нафтовик" з рахунком 3:0
Герич Роман - Гусак Мирослав, Лаврук Святослав, Турчанський Віталій, Ємельянов Владислав - Федорів Володимир, Мізерник Олег (Шишка Михайло'68), Сущак Назар (Оленич Андрій'73), Боднарук Іван (Грицак Назар'62), Майовецький Руслан (Куртяник Олег'87) - Гнатів Роман.
'59, Філіпович Владислав, 0:1
'73, Гнатів Роман, 1:1
Джерело: ФК Blago-Юність ІФ-Верхня
Нічия у першому кубковому матчі
Сьогодні відбувся перший півфінальний поєдинок Кубка області з футболу. У виїзному матчі «Вільхівці» зіграли внічию 1:1 з «Blago-Юність».
Кубок Івано-Франківської області. 1/2 фіналу, перший матч
«Blago-Юність» (Верхня) - «Вільхівці» - 1:1 (0:0)
Голи: Гнатів, 72 - Феліпович, 58
«Вільхівці»: Вульчин, Феліпович, Буртник, Нестерук, Третяк, Камрадський (Блащук, 67), Дяків (Слободян, 71), Легкий, Хандій, Павлюк (Щербаков, 90+2), Блонський (Іваничук, 83)
Арбітр: Салаш І.
01.05.24
стадіон «Blago-Арена» (Іванкова, Калуський р-н)
Матч-відповідь заплановано за тиждень, 8 травня.
У другому матчі півфіналу Кубка городенківський «Пробій» вдома обіграв долинський «Нафтовик» з рахунком 3:0
Джерело: ФК Вільхівці