ОГЛЯД МАТЧУ | УРАГАН vs БЛАГО-ЮНІСТЬ «Чемпіонат області» 14 тур 14.04.24

2024 ж. 13 Сәу.
4 268 Рет қаралды

📌Поступаємось на виїзді
Відбувся поєдинок 14 туру чемпіонату Івано-Франківської області з футболу між командами «Ураган» та «Blago-Юність»
У важкому й багатому на забиті голи матчі підопічні Малика поступились супернику з рахунком 3:2, пропустивши на останніх доданих хвилинах матчу.
Розпочалась сьогоднішня зустріч команд доволі активно. Вже на 3 хвилині матчу в господарів поля виникла перша небезпечна атака, а через декілька хвилин після цього свою хорошу нагоду змарнували й гравці «Blago-Юності», коли мʼяч після удару головою Федоріва полетів прямо в руки кіперу суперника.
На 12 хвилині поєдинку по воротах «Урагану» пробивав Мізерник, та мʼяч пролетів повз, ну а ще згодом змінювати ситуацію намагався і капітан Туря, однак безрезультатно.
На 36 хвилині матчу команди знову обмінялися кількома моментами, зокрема варто виділити дуже хороший та небезпечний удар Гнатіва, після якого мʼяч пролетів повз дальню стійку воріт Шеремети.
На доданій до першого тайму хвилині матчу «Ураган» все ж таки зумів вразити ворота Герича й відкрити рахунок у грі. Автором голу в роздягальню став Локатир.
На старті другої половини зустрічі класна, проте невдала нагода виникла у Ємєльянова, ну а вже на 55 хвилині «Blago-Юність» зрештою забиває гол: автором круглого з подачі Шишки став Олег Куртяник.
Далі господарі поля створили дві дуже небезпечні атаки, в одній з яких мʼяч влучив у стійку, в іншій наш Мирослав Гусак вибив круглого з лінії воріт.
Кінцівка матчу стала божевільною: на 87 хвилині «Ураган» вийшов вперед, через 3 хвилини після цього Ємельянов зрівняв рахунок до 2:2, а ще через мить на 94 ураганівці поставили фінальну крапку у матчі забивши третій мʼяч і вирвавши перемогу.
Втрачаємо залікові бали, та не віру в команду! Маємо впоратись, виправити помилки й крокувати лише вперед!
Герич Роман - Гусак Мирослав, Лаврук Святослав, Федорів Володимир - Ємельянов Владислав, Турчанський Віталій, Богданов Микола, Шишка Михайло, Мізерник Олег (Репета Юрій'51 (Грицак Назар'83), Майовецький Руслан (Куртяник Олег'51) - Гнатів Роман.