ОГЛЯД МАТЧУ | БЛАГО-ЮНІСТЬ vs НАФТОВИК «Чемпіонат Івано-Франківської області» 15 тур 14.04.24

2024 ж. 19 Сәу.
1 288 Рет қаралды

Є перемога вдома! 🔥
Відбувся поєдинок 15 туру чемпіонату Івано-Франківської області з футболу.
Підопічні Мотуза, який знову стоятиме в керма команди, переграли долинський «Нафтовик» з мінімальною перевагою 1:0.
Перша половина сьогоднішнього домашнього матчу пройшла за повного контролю гри «Blago-Юності».
Окрім забитого круглого на 9 хвилині гри, автором якого став Ігор Богач, у підопічних Романа Мотуза було ще вдосталь реально класних нагод вириватися вперед: зокрема це нескінченні моменти з поперечками та стійками, які рятували долинян від пропущеного, моменти Турі, Шишки, Майовецького, коли мʼяч пройшов повз ближню стійку воріт.
Нічого з потенційно небезпечних моментів салатові не змогли реалізувати, то ж на перерву пішли з мінімальною перевагою над суперником у один мʼяч.
Друга половина зустрічі розпочалась активністю «Нафтовика», коли втрутитись довелось і нашому кіперу Марчуку, який у першому таймі не мав надто багато роботи.
Проте не зупинялись і підопічні Мотуза, котрі всіма силами підбирались ближче до карного майданчика «нафтовиків».
Непогані нагоди були у Федоріва, який пробивав на 61 хвилині зустрічі, Грицака, після ударів котрого кіпер Стегніцький двічі рятував свої ворота, Майовецького та Шишки, проте все безрезультатно.
На 87 хвилині віч-на-віч з кіпером виходив Коваль, але безрезультатно, то ж ані йому, ані партнерам по команді не вдалося забити такого бажаного й страждального другого мʼяча.
Мінімально обігруємо долинський «Нафтовик» 1:0 й крокуємо далі!