ОГЛЯД МАТЧУ | БЛАГО-ЮНІСТЬ (Ів-Верхня) va МИКОЛАЇВ «Кубок України серед аматорів» 10.04.24

2024 ж. 9 Сәу.
2 352 Рет қаралды

“Blago-Юність” припиняє боротьбу в Кубку України серед аматорів.
Підопічні Малика у півфінальному матчі-відповіді поступилися ФК «Миколаїв» з рахунком 0:2 (заг. рахунок 1-2).
Перша половина зустрічі видалась напруженою й важкою, адже кожна команда розуміла ціну однієї маленької помилки.
Першими рахунок у зустрічі відкрили саме гравці ФК «Миколаїв», зокрема на 9 хвилині зустрічі гол у наші ворота забив Деревецький.
Далі підопічні Малика мали декілька непоганих нагод, однак не вистачило фінального удару.
На 31-ій хвилині матчу чудову нагоду подвоїти перевагу мав ФК «Миколаїв», але Клим пробив в сантиметрах від штанги володінь Герича.
На 42-й хвилині матчу здорово пробивав Богач, але Бурмас парирував, а вже за хвилину після цього подачу з кутового головою замикав Багдай, проте знову врятувала хороша гра голкіпера гостей.
На початку другого тайму подвійну нагоду втратила наша команда: спочатку після удару Майовецького зі штрафного гостей врятувала штанга, а вже за мить - перекладина.
Впродовж тайму команди ще обмінювались атаками, проте фінальну крапку в сьогоднішньому матчі знову поставили гості, забивши на 84 у ворота Герича вдруге.
Покидаємо Кубок України серед аматорів за крок до фіналу..
Якби там не було, дякуємо команді за пройдений шлях та здобутий досвід! Наші кубки попереду!💚
Герич Роман - Гусак Мирослав, Лаврук Святослав, Турчанський Віталій, Багдай Роман - Федорів Володимир, Богданов Микола (Шишка Михайло'85), Богач Ігор (Репета Юрій'69), Грицак Назар (Оленич Андрій'74), Майовецький Руслан - Гнатів Роман (Куртяник Олег'81).