Шукаю родину! Вплив котів на людину, кошенята і цуценята в пошуках люблячої сім'ї

2022 ж. 20 Қар.
965 Рет қаралды

Американські вчені з Каліфорнійського університету провели цікаве дослідження, щоб перевірити, чи здатні коти терапевтично впливати на людський організм. У дослідженні взяли участь 20 людей. Протягом кількох хвилин добровольцям показували фотографії котів і давали слухати записи з муркотінням тварин. Завдяки котячому мурчанню у людей швидко нормалізувався тонус мозкових артерій і стабілізувався тиск. Вчені дійшли висновку - якщо рівень артеріального тиску підвищений некритично (до 130 на таномитру ), мурчання котів допоможе знизити його без прийому ліків. Також котяче муркотання зменшує стрес, який часто є однією з головних причин розвитку серцево-судинних захворювань.
Цікаво, що позитивний вплив на самопочуття людини має великий діапазон котячого мурчання - від найнижчого в 25 Гц до вкрай гучного в 150 Гц. Хоча для слуху людини ці частоти несуттєві, проте їх вплив присутній і виражається вібраціями. До речі, такий метод використовує спортивна медицина. Для швидкого зняття болю та загоєння травм у атлетів медики застосовують стимуляцію вібраціями на низьких частотах. Вібрації прискорюють регенерацію тканин, а також збільшують якість кісток. Тому фахівці припускають, що спілкування з котами прискорює відновлення тіла людини після операцій.
Час, проведений у компанії чотирилапого друга, - це ваша інвестиція у власне здоров'я. І справа не тільки в тому, що улюблена тварина піднімає настрій навіть у найважчі дні. Виявляється, що домашні вихованці здатні активувати парасимпатичну нервову систему. Чому? Ось вам трохи цікавих фактів.
Історія домашніх котів почалася на Близькому Сході понад 9000 років тому. Через кілька тисячоліть кішки знайшли притулок у Стародавньому Єгипті. Саме тут хвостаті захисники зерна від дрібних гризунів набули статусу сакральних тварин. Саме від цих часів коти почали асоціюватись із затишком, красою та захистом від небезпеки.
Вчені порівнюють психологічний ефект від котячого муркотання з медитацією або спогляданням морського прибою. Поки ми гладимо кішку, наш пульс уповільнюється, а артеріальний тиск знижується. Відбувається активація парасимпатичної нервової системи, що сприятливо впливає роботу серця. Це своє чергу знижує ризик інсульту.
Є думка, що муркотання - це своєрідний низькоенергетичний стимулятор. Тканини людини можуть "відгукуватися" на ці частоти. Таким чином котячі вібрації полегшують біль, прискорюють загоєння і навіть допомагають упоратися з інфекціями. Тому коли ваша кішка лягає на хворе місце, вона дійсно знає, що робить. Не жиніть її від себе. . Вона лікує.
Ви спитаєте, навіщо. Ми вам це все розповідаємо?
Власну кішку в оренду ніхто не збирається здавати. Така цінність потрібна й самому. Просто після війни всі українці потребуватимуть домашніх реабілітологів. А зараз? Незабаром зима у притулках та на вулицях живе багато хвостиків. Зігрійте їх своїм теплом.
Ще невідомо хто кому допомагає ми кішкам чи кішкам нам. Тарілочка супу або молочка - це така мала плата за любов та відданість.
Нам усім доведеться пережити важку зиму, подбайте про тих, хто поряд. Не можете взяти тварину у свій будинок, тоді підгодовуйте, налийте води безхатченкам. Світ не такий простий, як здається. Добро завжди повертається адресатові.
ПЕРЕБИВКА.
В одній із наших програм ми розповіли про кошеня, яке підкинули на Алекс.
Тут воно знайшло своїх вірних друзів, спочатку кошеня мешкало у відділі кадрів, потім перебралося до редакції новин, де його полюбили журналісти.
Олівер любив гуляти коридорами телекомпанії, в кожному кабінеті, на нього чекали смаколики і обіймашки. Але співробітники розуміли, кошеняті потрібен дім. Його рідний, єдиний. Про долю Олівера дізналися запорожці, сталося диво, малюк знайшов свою родину. Ось як пройшла перша зустріч.
ЛЮФТ.
0089.
00.09. ой красавчик..0029ю ну что поедешь.
За кадром:
Кошеня не обдуриш, Олівер одразу відчув рідну душу. Виявляється у цій сім'ї, вже є коти, але їм не завадило взяти й Олівера до своєї домівки. У глави дружної родини виходу не було.
СИНХРОН 0094
00.17. я жене не могу отказать..00.27 еще один будет.
За кадром:
Олівер обійшов усіх співробітників, побував у директора і своєю котячою мовою сказав спасибі, що дали притулок і знайшли сім'ю.
Коробка - це придане, жартували співробітники, просто так кошеняті буде легше адаптуватися в новому будинку.

Пікірлер
  • Гарнi тваринки 😍

    @user-ur5gv2hf8o@user-ur5gv2hf8o Жыл бұрын
KZhead