🇺🇦 🤸‍♂️Українські гімнасти вибороли «золото» у командному багатоборстві на Євро 2024

2024 ж. 27 Сәу.
622 Рет қаралды

Золотом» у командних змаганнях завершила збірна України зі спортивної гімнастики виступ на континентальній першості в італійському Ріміні 🇮🇹.
🏆Команда України, чемпіони Європи: Ілля Ковтун, Олег Верняєв, Назар Чепурний, Радомир Стельмах, Ігор Радівілов
Наші спортсмени були першими у кваліфікації і не поступилися лідерством у фіналі командного багатоборства. Результат переможців - 255.762 бала. «Срібло» у команди Великої Британії, «бронза» - у збірної Італії.
💪Українці очолили медальний залік дорослого чемпіонату Європи, здобувши 5 медалей (3 🥇, 1 🥈, 1 🥉).
💙💛Ілля Ковтун став першим в історії української спортивної гімнастики, кому вдалося вибороти три золоті медалі на одному чемпіонаті Європи (🥇паралельні бруси, 🥇перекладина, 🥇 командне багатоборство).