УПЛ, 21 тур / ПОВНИЙ ОГЛЯД МАТЧІВ/ Драма у Кривому Розі, феєрія Руху та фіаско Полісся. УПЛ ТБ

2024 ж. 20 Мам.
16 225 Рет қаралды

Великий огляд матчів 21 туру УПЛ. Усі голи, головні події, турнірна таблиця. В нашому дайджесті ми зібрали для вас усе найцікавіше про всі поєдинки на УПЛ ТБ.
#оглядтуру #уплтб #upltv #футбол #упл

• Супер огляд, єдине прохання - не вимикайте таймер, щоб розуміти на яких хвилинах були моменти.

@vitalit5841@vitalit58412 ай бұрын
  • Дякую за цей огляд. Не бачив жодного матчу в цьому турі, бо був у дорозі. Окрема подяка голосу за кадром - дуже приємно. Але таке враження шо деякі огляди штучно затягнуті. Особливо Олександрія - Ворскла... Ну але це таке. я б краще за 30 хв все побачив, але не за 53. Але це моя думка, не наполягаю. Ище раз спасибі!

@Teacherofhistory-nv6pp@Teacherofhistory-nv6pp2 ай бұрын
  • Спасибо за обзор, понравились вставки с послематчевыми интервью. Не понравилась только надпись " 1 half" - сделайте вместо нее таймер из трансляции - хочется знать на какой минуте происходит каждый момент

@edsichkoriz1226@edsichkoriz12262 ай бұрын
  • Шановні, додайте, будь ласка, таймінг часу під час огляду матчу, а не лише 1й та 2й тайм. Це ж не так важко.

@user-qd7ww6ux1w@user-qd7ww6ux1w2 ай бұрын
  • 🔥🔥🔥

• Накінець то коментарі тренерів🎉🎉 повинно бути обов'язкове. А от коли коментарі суддів будуть?

@volodymyrbuzinov1473@volodymyrbuzinov14732 ай бұрын
  • Я думаю, що не треба на початку огляду показувати результати матчів. Так не цікаво.

@Mykhailo_Dumych@Mykhailo_Dumych2 ай бұрын
  • Кривой Рог, давай Лигу Европы

• Гіленко ТООООП ❤❤❤ Вірт 👍 Дівчатка інтервьери ті що дві новенькі 🤤🤩😍😚😘😍🤩🤩😍😘🌶️🍌

@user-fe1jn1tn7r@user-fe1jn1tn7r2 ай бұрын
  • Поясніть ,мені, як Команда виборола 1-е місце в 1-й Лізі,,, колектив, який пройшов через ...незгоди .. і...треба покращувати?...значить...то ніякі?...змінити пів-успішної команди???.і тд ітп.....а Команди вмирають....

@YURII-dq9dn@YURII-dq9dn2 ай бұрын
  • Где Динамо где...

@user-fw6sc9pe3q@user-fw6sc9pe3q2 ай бұрын
  • Ротань молодец.Команда показала характер.А Калитвинцев разочаровал.Команда Полися с Житомира хорошая просто нужно серьёзнее подходить к играм.

@user-nj4vm4sh2l@user-nj4vm4sh2l2 ай бұрын
  • "Полісся"...яскраво виграли свій турнір, яскраво почали грати в 1-му Чемпіонаті...трішки оступилися і....все!!!...тренер не такий, гравці каліки...і..Команда вмерла!!!!...Скільки їх було?...Карпати,...Зоря,..Ворскла..Дніпро...Чорноморець...Європа дивувалась...знищили тренерів,, знищили Команди!!!!...знищили колективи!!!...підсилити, укріпити. вдосконалити...і ..і капут...Команди немає...де ті Зірки Команд які створювали, билися за ради Перемоги????...

• Допоки в клубі є така токсична особа як Загурський(директор) нічого путнього не буде. Він скрізь сує своє жало. Мало того що грабує Буткевича, так ще й обдирає Житомирян( квитками на матч 400-700грн) Для порівняння в Києві(оболонь) квиток на матч коштує 100грн