ОГЛЯД МАТЧУ | БЛАГО-ЮНІСТЬ (Ів-Верхня) vs ФК БУРШТИН (Бурштин) «Кубок Підгір'я» - 2024 1 тур

2024 ж. 15 Нау.
1 262 Рет қаралды

Здобуваємо перші +3 в Кубку Підгірʼя! 👌🏻
Відбувся поєдинок 1 туру традиційного турніру Кубок Підгірʼя.
В матчі проти ФК «Бурштин» підопічні Малика здобули перемогу з рахунком 2:1.
Перша половина зустрічі пройшла в доволі активному темпі й виявилась багатою на створені моменти, серед яких удари Богача, Лаврука, моменти Майовецького й Грицака, котрі так і не стали результативними.
На 26 хвилині матчу гравець ФК «Бурштин» відкрив рахунок у грі, зумівши вдало прийняти, обробити мʼяча й переграти досвідченого Герича.
Та відповідь від «Blago-Юності» не забарилась і одразу ж завдяки вдалій атаці після пропущеного голу у ворота суперника забив капітан Турчанський.
Далі підопічні Малика мали ще одну нагоду збільшити перевагу, однак удар
Гнатіва завершився поперечиною.
Другий тайм також розпочався активними діями наших футболістів. Одразу ж на старті Грицак безрезультатно пробивав у ближній кут воріт, а за ним свого удару повз ворота наніс і Мізерник.
Згодом створивши ще декілька напівмоментів «Blago-Юності» все ж вдається повести в рахунку: на 70 хвилині матчу Олег Мізерник вдало розстрілює ворота «Бурштина».
До кінця поєдинку рахунок на табло більше не змінювався, то ж підопічні Василя Малика перемагають ФК «Бурштин» 2:1 й здобувають перші залікові бали на турнірі.👏🏻
*ну а вже завтра відбудуться матчі 2 туру, про що повідомимо згодом.
Герич Роман (Марчук Андрій'62) - Лаврук Святослав (Гусак Мирослав'46), Федорів Володимир, Турчанський Віталій, Ємельянов Владислав (Даніловський Роман'83) - Мізерник Олег (Гулевський Денис'83), Богач Ігор (Бичків Олександр'62), Сущак Назар, Грицак Назар (Богданов Микола'62), Майовецький Руслан - Гнатів Роман (Коваль Владислав'83).