Як уникнути «мостика холоду» при утепленні будинку

2015 ж. 5 Қар.
47 200 Рет қаралды

Сьогодні в Україні, та й загалом на пострадянському просторі, при утепленні будинку ззовні, утеплювач кріплять за допомогою розпірних дюбелів.
На ілюстрації показано зовнішню стіну до якої приклеєний утеплювач.
Класичний метод кріплення, коли шапка дюбеля знаходиться над утеплювачем.
Коли внутрішнє середовище має «тепловий зв’язок» із зовнішнім, це називається «Мостиком холоду». Мостик холоду - негативне явище, що знижує термін служби усієї системи утеплення і як результат знижує її ефективність. Сучасні дюбелі із поліамідним пластмасовим цвяхом досить добре знижують цей негативний ефект, але, на жаль, не повністю.
Вирішити проблему «Мостика холоду» можливо. Для цього потрібно, щоб дюбель знаходився повністю в товщині утеплювача. Це робиться завдяки використанню «Заглюшки» та «Фрези». «Заглушка» виготовлена із того самого матеріалу що й утеплювач, товщиною 2см. На ілюстрації показано, що перед виконанням отвору для дюбеля, використовується дриль із спеціальною насадкою «Фрезою». За допомогою фрези вирізається отвір діаметром рівним діаметру шапки дюбеля і глибиною 2см. Після чого виконується отвір і забивається дюбель. Як показано на ілюстрації, дюбель повністю занурений у товщину пінопласту. Поверх дюбеля вставляється заглушка. Тепер ми чітко бачимо, що тепловий з’язок із зовнішнім середовищем відсутній. Проблему вирішено. Негативний ефект «Мостику холоду» зведено до нуля.

KZhead