Людям легше говорити про пережиті катування, ніж про сексуальне насильство

2024 ж. 7 Мам.
203 Рет қаралды

❗❗ Сексуальне насильство під час війни - це воєнний злочин і серйозне порушення міжнародного гуманітарного права. Окрім прямої заборони, сексуальне насильство також підпадає під заборону катувань.
Окупанти використовують насильство як зброю. Це можуть бути як різні дії сексуального характеру, так і погрози їх вчинити. Від дотиків та примусового роздягання до зґвалтування.
Цю чутливу тему обговорюємо в етері програми "Звільніть наших рідних" із Христиною Кіт, головою ГО "Організація жінок-юристок "Юрфем".
🎧 Ведучі - Ігор Котелянець та Анастасія Багаліка.
Дана публікація стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.
Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди USAID, Уряду США. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори.
Ще більше якісного контенту читайте на ресурсах ГР:
◾ facebook: facebook.com/hromadske.radio
◾ twitter: twitter.com/HromadskeRadio?t=I2WjhTnx4DfxyFI7d9kiwA&s=35
◾ youtube: www.youtube.com/@hromadske_radio
◾ instagram: instagram.com/hromadske_radio/
◾ telegram: t.me/HromadskeRadioNews

Пікірлер
  • Дякую за етер, важливо підіймати і говорити, інакше від табу, звинувачення жертв і стереотипів не позбутися. Успіху!

    @mlvua@mlvua15 күн бұрын
  • Мегаважлива тема. Дякую, що не ігноруєте її. ❤

    @marjbay4006@marjbay400615 күн бұрын
  • Таке враження, що в Україні немає покидьків і чоловіки не гвалтують жінок. Пам'ятаю, що коли ми усією країною на початку війни з жахом дивилися на злочини окупантів в Бучі, читала також статтю про згвалтування дівчини якимось нашим чоловіком у селі Київської області.

    @mariavaria1484@mariavaria148412 күн бұрын
KZhead