ОГЛЯД МАТЧУ | БЛАГО-ЮНІСТЬ (Ів-Верхня) vs НАФТОВИК (Долина) «Кубок Підгір'я» - 2024 20.03.24 3 тур

2024 ж. 20 Нау.
758 Рет қаралды

Станьте спонсором цього каналу, щоб отримувати бонуси:
/ @ifsports
«Blago-Юність» виходить до плей-офф Кубка Підгір’я! 🔥
У заключному матчі групового етапу підопічні Малика обіграли долинський «Нафтовик» з розгромним рахунком 7:1.
На стартових хвилинах першого тайму «Blago-Юність» одразу почала чинити тиск на ворота суперника. Вже на 2 хвилині гри після розіграшу кутового й з подачі Мізерника Святослав Лаврук головою переводить круглого у ворота кіпера Стегніцького, відкриваючи рахунок у матчі.
На 12 хвилині підопічним Малика вдалося ще раз засмутити долинян: результативними діями відзначились Майовецький, який розстріляв ворота суперника, а також капітан Турчанський, в якого на рахунку асист. Ну а через 5 хвилин після цього у ворота «Нафтовика» влетів і третій гол, автором якого знову став Майовецький, що записав у свій актив дубль.
Що стосується «Нафтовика», то протягом першого тайму команда не створила жодного моменту, який би ніс небезпеку для володінь кіпера Герича, ворота якого лишались «сухими», то ж на перерву команди пішли за комфортної переваги підопічних Малика в 3 м’ячі.
Стартові хвилини другого тайму «Blago-Юність» також розпочала з повного контролю гри на футбольному полі й одразу ж забила швидкий гол: хет-трик оформив герой матчу Майовецький.
На 51 хвилині перша хороша нагода виникла й у номінальних гостей сьогоднішньої зустрічі, проте безрезультатно, а декілька миттєвостей після цього свою нагоду ударити в площину воріт використав і Олег Куртяник, що вийшов на заміну, однак стійка врятувала долинян.
На 70 хвилині поєдинку рахунок вкотре змінився: гол у ворота «Нафтовика» після виконання кутового забив досвідчений гравець «Blago-Юності» Володимир Федорів, а через декілька хвилин у цих же воротах розписався і Мирослав Гусак, реалізувавши пенальті, 6:0.
«Нафтовик» все ж таки спромігся вразити ворота нашої команди й забити гол престижу: на 77 хвилині зустрічі кіпера Марчука переграв ексгравець нашої команди Назар Герин, 6:1.
Наприкінці зустрічі команди встигли ще обмінятися кількома моментами й спробами ударів по воротах, серед яких вдалим виявився удар новачка Юрія Репети на 90 хвилині, 7:1.
Переграємо «Нафтовик» й виходимо до плей-офф Кубка Підгір’я 2024 абсолютними переможцями своєї групи! 🔥👌🏻
Дякуємо команді за багатий на голи матч, переможний груповий етап, здобуті залікові бали й вихід у плей-офф змагань!💚
Також, вітаємо з поверненням на футбольне поле після відновлення Олега Куртяника!👏🏻
Герич Роман (Марчук Андрій'46) - Гусак Мирослав, Лаврук Святослав, Турчанський Віталій (Бичків Олександр'63), Багдай Роман (Богданов Микола'46) - Федорів Володимир (Репета Юрій'79), Мізерник Олег (Даніловський Роман'54), Майовецький Руслан (Коваль Владислав'72), Сущак Назар (Богач Ігор'63), Грицак Назар (Гулевський Денис'63) - Гнатів Роман (Куртяник Олег'54).