ОГЛЯД МАТЧУ | БЛАГО-ЮНІСТЬ (Ів-Верхня) vs ПРИКАРПАТТЯ-ТЕПЛОВИК «Кубок Підгір'я» - 2024 23.03.24

2024 ж. 22 Нау.
1 667 Рет қаралды

Станьте спонсором цього каналу, щоб отримувати бонуси:
/ @ifsports
«Blago-Юність» виходить до фіналу Кубка Підгірʼя 2024!🔥
У суботньому матчі 1/2 кубкового турніру переграємо команду «Прикарпаття-Тепловик» з рахунком 3:2.
Перша половина півфінальної зустрічі видалась багатою на створені, однак нереалізовані моменти.
Мʼяч доволі швидко змінював господаря на футбольному полі, проте гострішими атаки були саме в підопічних Малика, які й першими відкрили рахунок у грі: на 20 хвилині автором голу у ворота команди «Прикарпаття-Тепловик» з передачі Сущака став Гнатів.
Далі «Blago-Юність» мала щонайменше 3 хороші нагоди робити рахунок на табло комфортнішим, та удари Майовецького, Сущака й Турі результату не принесли.
Доводилось рятувати свою команду й кіперу Геричу, та до кінця тайму таких моментів «прикарпатці» більше не створювали.
У другому таймі підопічні Малика продовжили атакувати й створювати небезпеку в карному майданчику біля володінь Середюка, та мʼяч вперто не хотів залітати у ворота суперника.
Хороші нагоди збільшувати перевагу своєї команди мали Лаврук, Гнатів (круглий відбився від стійки), Богач, однак змарнувавши їх, «Blago-Юність» натомість отримала пропущений у свої ворота, коли на 72 хвилині івано-франківці зрівняли рахунок у грі. Така нічия зберігалась недовго, бо вже через декілька хвилин суперники зіграли на нашій стороні й забили гол у свої ж ворота, 2:1.
Ну а на 81 хвилині гри важливого мʼяча для команди й для себе після відновлення забиває Олег Куртяник, поставивши, здається, фінальну крапку. Однак підопічні Данищука відступати не збирались і на 89 хвилині гри скоротили відставання у рахунку.
До кінця гри суперник ще зумів полоскотати нерви вболівальникам «Blago-Юності» (чого лише вартий момент порятунку воріт Куртяником), але рахунок залишився незмінним: 3:2, складна й важлива перемога!
Вітаємо вболівальників з перемогою, команді дякуємо за гру й дуууже чекаємо на фінал з ФК «Вільхівці» і кубок! 👌🏻😍
Герич Роман - Гусак Мирослав, Лаврук Святослав (Гулевський Денис'86), Турчанський Віталій (Даніловський Роман'84), Багдай Роман - Федорів Володимир, Мізерник Олег (Богданов Микола'67), Майовецький Руслан (Репета Юрій'84), Сущак Назар (Бичків Олександр'77), Богач Ігор (Грицак Назар'67) - Гнатів Роман (Куртяник Олег'73).