ASV VS LATVIJA | BRONZAS MEDAĻAS SPĒLE | 2023. GADA PASAULES HOKEJA ČEMPIONĀTS

2023 ж. 27 Мам.
10 650 Рет қаралды

BRONZAS MEDAĻAS SPĒLE! Latvija vs ASV. Vai Latvijai izdosies izcīnīt pirmās medaļas Latvijas hokeja vēsturē?
Kā tad Latvijas izlasei ir gājis šajā čempionātā?
Pirmajā spēlē Latvija kapitulēja Kanādas izlasei 0:6, otrajā spēlē minimāli zaudēja 1:2 pret Slovākiju, trešajā spēlē izcīnījām vēsturisku pirmo uzvaru pret Čehijas valstsvienību 4:3, ceturtajā nervu kutinošā spēlē uzvarējām norvēģus 2:1, piektajā spēlē tuvā cīņā uzvarējām Slovēnijas izlasi ar rezultātu 3:2, sestajā spēlē 'pārbraucām pāri' Kazahstānas izlasei ar rezultātu 7:0, septītajā izšķirošajā spēlē izcīnījām vajadzīgo punktu un uzvarējām Šveici 4:3, pēcāk ceturtdaļfinālā atriebāmies Zviedrijai par 2018. gada ceturtdaļfinālu uzvarot viņus 3:1, bet pusfinālā zaudējām atkārtoti Kanādai ar rezultātu 2:4!

• dude, I was going to watch the highlights..