ОГЛЯД МАТЧУ | ВИХОР (Ямниця) vs БЛАГО-ЮНІСТЬ (Ів-Верхня) «Кубок Підгір'я» - 2024 17.03.24 2 тур

2024 ж. 16 Нау.
966 Рет қаралды

Здобуваємо ще одну перемогу!🔥
Відбувся матч 2 туру групового етапу Кубку Підгірʼя.
«Blago-Юність» розгромила ФК «Вихор» з рахунком 0:5.
Перша половина зустрічі для підопічних Василя Малика видалась вдалою. Вже на 5 хвилині зустрічі нашій команді вдалось відкрити рахунок у грі завдяки результативному удару Сущака.
Далі гру на футбольному полі повністю контролювала команда «Blago-Юність», яка на 9 хвилині подвоїла свою перевагу над суперником: автором голу став Гнатів.
Ну а ще через декілька хвилин, не відчуваючи опору зі сторони команди «Вихор», Роман Гнатів забив у їхні ворота ще одного круглого, збільшуючи перевагу команди до більш ніж комфортного рахунку й оформлюючи дубль у сьогоднішньому матчі.
Далі в наших хлопців було ще декілька цікавих епізодів, серед яких нереалізований Мізерником пенальті на 21 хвилині матчу та поперечина на 29 хвилині.
Щодо суперника, то єдиний небезпечний момент у них виник орієнтовно на 30 хвилині матчу, коли круглий влучив у поперечину над Геричем.
Ну а крапку наприкінці першого тайму поставив Мізерник, який класним ударом головою забив супернику гол в роздягальню, 0:4.
У другому таймі наша команда продовжила чинити тиск на ворота суперника, який, однак, також моментами намагався «показувати зуби» й підбиратися поближче до наших воріт, але марно.
І хоча рахунок на табло цілком влаштовував підопічних Малика, ще одного круглого у ворота «Вихора» на 80 хвилині забив наш гравець на перегляді.
Перемагаємо з розгромним рахунком 0:5 й готуємось до завершального матчу, який зіграємо у середу, про що повідомимо згодом.