ЧИ СВЯТКУВАТИ 8 БЕРЕЗНЯ? Реальна історія з Акімом Галімовим

2023 ж. 2 Нау.
513 365 Рет қаралды

Привітання з 8 березня - листівки, цукерки, квіти. Клара Цеткін і Роза Люксембург - розпіарені в срср. Все це мало лишитися у радянському минулому. Що не так з 8 березня, розкаже в новому випуску «Реальної історії» Акім Галімов. А ще ви дізнаєтесь, яким на початку був сенс жіночого свята? Кому жінки завдячують правом голосувати, отримувати освіту та розлучатися. І яку роль у цьому зіграли українські феміністки.
Підписуйтесь на Акіма Галімова у соціальних мережах:
/ akimgalimov
/ akim.galimov
У проекті "Реальна історія" Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює росія. Ми хочемо, щоб ви знали правду про підписані Хмельницьким угоди з росією. Про те, як росія анексувала і штучно насаджувала російську політику на українських територіях. Про безпощадність каральної системи російської імперії та СРСР. Що пов'язує Україну та Крим. Ви маєте почути правду, щоб більше ніколи не піддаватися на маніпуляції кремля. Окрім того, саме час розказати українцям справжні історії її героїв. Бандера, Чорновіл, Плахотнюк - ці та інші люди віддали своє життя за незалежну вільну Україну. Ми маємо знати реальні історичні факти, щоб правильно розуміти все, що відбувається сьогодні. Всі факти перевіряють професійні історики.
#акімгалімов #реальнаісторія #8березня

Пікірлер
  • Коли слухаєш про таких розумних, прогресивних і сміливих жінок, ще більш жалюгідними здаються ці шкільні збори на тюльпанчики вчителькам....

    @andrewv.7663@andrewv.76632 ай бұрын
    • Не за це боролись, а за право голосу, за право навчатись і працювати, але комуністична пропаганда, як завжди, все спотворила, перетворивши жінку на "работницу", "комсомолку" і "мать"

      @ptnhsk@ptnhsk2 ай бұрын
  • Завжди поважав права жінок на самореалізацію і рівні права в усьому. Завжди мотивую свою кохану шукати себе, робити карʼєру, мати свої інтереси, хобі і коло спілкування. Обовʼязки по декретам та вихованню дітей, я вважаю, треба також виконувати на рівних. Пройшли часи моделі жінка у печері та чоловік мисливець. Це архаіка і недолугість. Дівчата, ви чарівні і маєте повне право на самовизначення. Дякую панам Галімову, Алфьорову та Мараєву за фахове висвітлення історії та просвітництво. ❤

    @AntonBolotyuk@AntonBolotyuk2 ай бұрын
    • Приємно розуміти, що існують справжні чоловіки, жаль всі зайняті або геї😂😂😂

      @marynarusova1697@marynarusova16972 ай бұрын
    • ​@@marynarusova1697 ну і коментарчик... Псевдо "фемки" такі сексистки та малограмотні, як завжди...

      @Kyiv_UA_Sport@Kyiv_UA_Sport2 ай бұрын
    • Ви маєте право сидіти вдома, щоб ваша кохана працювала та забезпечувала вас "в декреті" :)

      @Kyiv_UA_Sport@Kyiv_UA_Sport2 ай бұрын
    • ⁠@@marynarusova1697дякую за комент. Ніяк не гей😂. Гарного дня 😊

      @AntonBolotyuk@AntonBolotyuk2 ай бұрын
    • @@Kyiv_UA_Sport дякую за комент. Я про то, що якщо союз людей приймає спільне рішення про дітей, то це означає що люди готові нести паритетні зобовʼязання щодо цього. А не те, про що ви подумали)

      @AntonBolotyuk@AntonBolotyuk2 ай бұрын
  • Коментар для підтримки якісного українського контенту

    @vbyvatykatsapnudobre@vbyvatykatsapnudobre Жыл бұрын
  • Нічого не знала про таких відважних жінок. Скину відео друзям, треба поширювати знання історії. Чим більше узнаю про СРСР, тим більше ціную Україну. Ми завжди цінували незалежність, і були попереду той московії.

    @user-sn4bh1ft9r@user-sn4bh1ft9r Жыл бұрын
    • Як я з вами згодна. Комент на всі 100%. Згодна з Вами повністю! 💙💛

      @Userjy777@Userjy7772 ай бұрын
  • Неймовірно, дякую за поширення такої важливої інформації. Українки найкращі!❤‍🩹Хочеться, щоб більше людей знали прізвища Доброграєвої, Кобринської, Рудницької та їх вклад.

    @liudabu924@liudabu924 Жыл бұрын
    • Але усі прізвища - з польськім закінченням (?)..

      @iw7484@iw7484 Жыл бұрын
    • @@iw7484 і що, за українську національну ідею боролися.

      @liudabu924@liudabu924 Жыл бұрын
    • @@iw7484 Ну не всі. Доброграєва це на російський лад і це зрозуміло, імперія робила свою справу. А полонізовані прізвища у західних регіонах України теж зрозумілі.

      @user-gc8bi3uz8t@user-gc8bi3uz8t Жыл бұрын
    • @@iw7484 не з польським, багато українських прізвищ мають закінченння -ська.

      @user-zt6fl6de9z@user-zt6fl6de9z Жыл бұрын
    • ЕСЛІБ НЕ ЖІНКИ МАЛОУМНІ ЧОЛОВІКИ НЕ ДОЙШЛИ БИ ДО ТАКОГО РОЗВИТКУ В СВІТІ ЩО ЗРОБЛИ ЖІНКИ. НАЖАЛЬ ЧОЛОВІКИ БУЛИ ЗАВІСЛИВІ НУ ЯК ЦЕ ВОНИ НЕ БУДУ ВИСЛОВЛЮВАТЬ ЩОБ НЕ ОБІЖАЛИСЬ МУЖИКИ АЛЕ СКІЛЬКИ ВОНИ ПРАВЯТ УКРАЇНОЮ , ВСЕ КРАДУТЬ, КОХАНКАМ, РОДИЧАМ , СОБІ. І ТАК СКІЛЬКИ ПРОШЛО РОКІВ І НІЧОГО. УКРАЇНА ГОЛА, ПРОСИТЬ ПО ВСЕМУ СВІТІ МИЛОСТИНІ , І ЦЮ МИЛОСТИНЬ, ДОПОМОГУ, МУЖИКИ КРАДУТЬ, НЕ ЗВАЖАЮЧИ НА ЦЕ ЩО ЧУЖІ КОШТИ, ЛЮДИ ЯКІ НЕ ДОЇДАЛИ, ДІТИ ЯКІ СОБИРАЛИ ПО ШКОЛА ПО ВСЕМУ СВІТІ. АЛЕЖ НАШІЙ ВЛАДІ ЦЕ ПО БАРАБАНУ. ВОНИ НЕ ПЕРЕД ЧИМ НЕ ОСТАНАВЛІВАЮТЬСЯ.

      @UserUser-hj6rs@UserUser-hj6rs2 ай бұрын
  • Дякую. Дуже цікаво. Я з дитинства не любила це "свято". Воно здавалося мені якимось лицемірним. Весь рік принижують жінок, зневажливо жартують про жіночу логіку, та багато чого іншого... А тут настає 8 березня, і починаються оті солодкі промови, як нас люблять і цінують. Я жінка все своє життя, а не тільки один день на рік. Тьфу, огида! І взагалі всі радянські свята - огида. Крім Нового року. Це свято я любила. Воно єдине було без ідеології.

    @tatyananesnov4618@tatyananesnov4618 Жыл бұрын
    • Нажаль Новий рік теж містило ідеологію читала історію цього свята

      @oksankatsoba@oksankatsoba Жыл бұрын
    • @@oksankatsoba, тоді я цього не відчувала.

      @tatyananesnov4618@tatyananesnov4618 Жыл бұрын
    • Солодкі промови… Промови про те, що жінка, як квітка в колективі чи щось таке подібне. Це теж принизливо. Типу, ви нам не рівня, ви квітки (слабкі і безмозглі). Де хоч раз у цих промовах «ми вас поважаємо»?

      @Anni-UA@Anni-UA3 ай бұрын
    • А як же дедушка мороз з снегурочкой ? Це і є ідеологія , бо в Україні був святий Миколай і Різдво Христове , а не новийгод !

      @user-vn2gg5tz6c@user-vn2gg5tz6c2 ай бұрын
    • Пані,далеко не всі чоловіки принижують жінок,тим більше - своїх. А щодо зневаги,то повірте: усе залежить від взаємних стосунків. Я стільки наслухався жіночих "коментарів" щодо своїх чоловіків,що мені здаєть,що тут навіть не 50/50,а жінки мають значну перевагу. Щиро Вам бажаю усього найкращого.

      @user-eb9py6du3c@user-eb9py6du3c2 ай бұрын
  • Погоджуюсь з тим, що з дня боротьби за жіночі права зробили якийсь цирк. Дякую за просвітницьку діяльність 💙💛

    @user-cs2jd6qs3y@user-cs2jd6qs3y Жыл бұрын
    • Неможна забувати цей день. Як показує життя депутати голосували не думаючи. Їм не вистачає знань. На превеликий жаль такі як Тищенко забруднюють раду. Від цього біди в народу.

      @user-ne7qu9zo4s@user-ne7qu9zo4s Жыл бұрын
    • @@user-ne7qu9zo4s Тищенко і такі як він у Раді - це біди народу? Ви це серйозно? А яким же чином вони потрапили в Раду? А можу тупий народ і є головним генератором своїх бід? А може, якщо б у цього народу було розуміння причинно-наслідкових зв'язків, то бід було б менше?

      @ivanbilanchuk1240@ivanbilanchuk1240 Жыл бұрын
    • @@user-ne7qu9zo4s Це таким тумакам як ти - бракує знання, або немаєш бажання їх знати.! Смердючі совкодрочери.

      @glorytoukraine-svitpl4283@glorytoukraine-svitpl4283 Жыл бұрын
    • Голимый..эксперт

      @user-lz5sr2wl4e@user-lz5sr2wl4e Жыл бұрын
    • И ЩО ДАЛИ 8 БЕРЕЗНЯ ЦЕ НИЧОГО ДЛЯ ЖЕНЩИН А ЧТО ДЛЯ ЖЕНЩИН ТОГДА ЭКСкОРТ или что я готова убить водяным пистолетом того кто хоть слово гнилое скажет за этих женщин сидя на диване ждя мужа в постель и пук пук

      @user-cz1ug6qx9b@user-cz1ug6qx9b Жыл бұрын
  • Чудове відео, прекрасно зібраний матеріал. Наталя Кобринська, Олена Пчілка, а згодом і Леся Українка, Ольга Кобилянська- чудові представниці за права жінок не лише України, а й цивілізованого світу.

    @tetianoczka@tetianoczka2 ай бұрын
  • Дякую вам за розповідь про Кобринську і Рудницьку! Але це відео НЕПОВНЕ без згадки, що з 1977 року з подачі ООН 8 березня відзначається як жіночий день у всьому світі. Так, у західних країнах немає вихідного, але там купа акцій про внесок жінок у розвиток суспільства й рівні права. "Заслуга" срср у тому, що там спаплюжили справжній зміст 8 березня, зробили його днем краси-весни і тюльпанів у целофані. Тому відповідь на питання у заголовку - святкувати, але так, як всюди святкують IWD.

    @liudmylam2608@liudmylam2608 Жыл бұрын
    • Дуже вам вдячна, це мої думки! Вчора ,після відео подумала зранку напишу,а ви вже 👍👏👏👏👏

      @olgaostapuk9031@olgaostapuk9031 Жыл бұрын
    • Саме так. Ми навіть в школі на уроці французької мови вивчали це свято не як 8березня а la Fete international des femmes

      @byljakis6701@byljakis6701 Жыл бұрын
    • Це міжнародний день, а не спадок срср. З водою виплескують дитя.

      @user-bs2jx6vo7v@user-bs2jx6vo7v Жыл бұрын
    • може з часом зробимо продовження

      @realnaistoriya@realnaistoriya Жыл бұрын
    • @@user-bs2jx6vo7v Ні, в Польщі не вихідний,а робочий день Але квіти дарують жінкам

      @larisakhovanskaya4346@larisakhovanskaya4346 Жыл бұрын
  • Я живу в Норвегії і не згодна з вами, що в Європі це свято не святкують. Так, це не вихідний день і цукерки також ніхто не дарує. З чим я до речі згодна, бо вважаю це якимось пережитком з радянських часів. Але цей день тут відмічають - як день боротьби жінок за свої права. Проходять демонстрації та мітинги де жінки вимагають свої права. Жіночі організації проводять зустрічі й майстер-класи.

    @wildcat101984@wildcat101984 Жыл бұрын
    • Можна завжди дарувати, якщо хочеться тобі, а також жінка не проти.

      @komunjim-sr1vf@komunjim-sr1vf Жыл бұрын
    • В Італії також не вихідний день, але його святкують

      @nataliyaprekrasna8691@nataliyaprekrasna86912 ай бұрын
    • У Австрії так само , всі знають про цей день і є демонстрації, у транспорті транслюють матеріали з приводу цього свята.

      @Manoloo-vn9gj@Manoloo-vn9gj2 ай бұрын
    • I в Німеччині святкують. Так не вихідний, але жінок вітають

      @Torisaua@Torisaua2 ай бұрын
    • В Берліні це вихідний день

      @irataran6795@irataran67952 ай бұрын
  • Дивлячись відео , хтілось плакати бо мене переповнювала гордість і повага за сміливих жінок минулого. Їхня праця дала змогу мені банально ( як це зараз здається) вчитись та голосувати . Дякую вам за чудове відео ♥️🫶🏻

    @dibert_nastia@dibert_nastia Жыл бұрын
    • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

      @user-us2ye9pw7p@user-us2ye9pw7p5 ай бұрын
    • А ще працювати на рівні з чоловіками і , не радко , отримувати меншу зарплатню , а вдома сімя -- друга зміна після роботи , ось де наші права і фемінізм !

      @user-vn2gg5tz6c@user-vn2gg5tz6c2 ай бұрын
    • ​@@user-vn2gg5tz6cменша зарплатня. О, це я поясню: як керівник бачу, що на одній і тій самій посаді жінки більше точать ляси, ледачише беруться за роботу, прагнуть скинути роботу, особливо коли треба дупу підняти з крісла, і здебільшого таку роботу зливають на чоловіка. Плюс, хоч розірвуться навпіл, але вдалі ідеї я чую майже завжди саме від чоловіків. Так що якщо вам платять менше - подумайте чому

      @mrstekolshik1922@mrstekolshik19222 ай бұрын
    • @@user-vn2gg5tz6c 🤦🏼‍♀️

      @user-os2qy2dp1n@user-os2qy2dp1n2 ай бұрын
    • @@user-vn2gg5tz6cякщо обирати чоловіків для створення сімї, а не виблядків, то друга зміна буде у обох😉в Европі це вже давно просікли. А от з приводу зарплатні, повільними темпами, але всеж таки крокуємо вперед ❤

      @marynarusova1697@marynarusova16972 ай бұрын
  • Просто феєричне відео, яке треба бачити всім! Доступний та струкрурований виклад матеріалу. Дякую за таку працю! Це потребує поширення!!!

    @Oljka14@Oljka14 Жыл бұрын
    • Дякую вам!

      @AkimHalimov@AkimHalimov Жыл бұрын
  • Один з найкращих, якщо не найкращий, історико-культурно-популярний канал!!! Акіме, Ви талановито робите неймовірно важливу роботу! Здоров'я, сил і натхнення!

    @gengabruk247@gengabruk2479 ай бұрын
  • Було б круто, якби це відео показували в школах та університетах. Зокрема про спроби феміністок озвучити тему Голодомору Мої мама і сестра досі вважають, що фемінізм це щось погане... дякую за цей ролик!

    @julia_blake@julia_blake Жыл бұрын
    • І хто на думку хороших феміністок організував голодомор?хоч їх було 3!

      @user-bp9qs9iw2f@user-bp9qs9iw2f Жыл бұрын
    • @@user-bp9qs9iw2fчитайте книги

      @viktoriaanddruty@viktoriaanddruty3 ай бұрын
    • Чи боряться феміністки за рівні обов'язки? Службу в армії наприклад?

      @bogoyaentertainmentnotpots1297@bogoyaentertainmentnotpots12973 ай бұрын
    • ⁠@@bogoyaentertainmentnotpots1297по-перше, служба в армії (якщо ми маємо на увазі мирні часи) це вже не є обовʼязком; по-друге, зараз в армії багато жінок, а військовозобовʼязані жінки (медики, наприклад) і тим паче мають служити, якщо цього потребує країна; по-третє, ви б ще згадали про те, що жінки народжують і беруть відпустку по догляду за дітьми, то нехай би чоловіки теж народжували 😅

      @user-bt1cy3ps6i@user-bt1cy3ps6i3 ай бұрын
    • ​@@bogoyaentertainmentnotpots1297 коли чоловіки 50/50 разом із жінками почнуть вагітніти і народжувати дітей, то тоді напевно, жінки будуть боротися за службу в армії

      @Leni_Lee@Leni_Lee2 ай бұрын
  • International Women's Day згадувався і відзначався заходами, бесідами та активностями в Великобританії та в Германії коли я там працював. Вважаю, що це хибна думка, що громадяни на заході вважають цей день комуністичнім пережитком.

    @yourfriend555@yourfriend555 Жыл бұрын
    • Громадяни пост- комуністичних країн вважають 8 березня пережитком совка. А решта дійсно знає IWD як день боротьби за права жінок. В Східній Європі таке розуміння теж приходить, поступово, і не в останню чергу завдяки західним корпораціям, які планують різні акції на цей день- не сабантуї з тортиками, а тренінги з толерантності і т.п.

      @RomanKovbasyuk@RomanKovbasyuk Жыл бұрын
    • ​@Martha Kovach бо в штатах відзначають увесь березень

      @imp3010@imp3010 Жыл бұрын
    • В Германii я не побачила нiяких заходiв. Для них свято це день матерi

      @user-lk4sn1mk6p@user-lk4sn1mk6p Жыл бұрын
  • Я останнім часом тільки слухаю контент на KZhead, але тут, навіть, відклала всі свої справи і залипла. Дякую за такий крутезний україномовний продукт🫶🏻

    @olenanesteruk1926@olenanesteruk1926 Жыл бұрын
  • Дуже цікава інформація, яку всі повинні знати... Спасибі велике за вашу працю! Слава Україні і її прекрасним жінкам!

    @Nika-xf6pw@Nika-xf6pw Жыл бұрын
  • Нам треба свої свята робити в честь пам'яті наших українських феміністок. Вивчати історію, знати своїх героїнь. А всі совкові свята залишити для історії. І викинути з календарів як непотріб. Зробити свято весни, українсткої жінки наприклад 1 березня, об був вихідний і згадати українок, які внесли вклад в боротьбу жінок за свої права. Щоб ми знали своїх героїв і героїнь. Як наприклад, свято Покрови це річниця УПА, день козацтва

    @Fatima16268@Fatima16268 Жыл бұрын
    • Ну до чого тут совок? 8 березня - це МІЖНАРОДНИЙ День боротьби за права жінок! І в цей день доречно буде згадати і українських феміністок!

      @olhamedvedieva6366@olhamedvedieva6366 Жыл бұрын
    • А свято весни - це про підсніжники і тюльпани, до яких ЖІНКИ не мають ніякого стосунку

      @olhamedvedieva6366@olhamedvedieva6366 Жыл бұрын
    • ​@@olhamedvedieva6366день боротьби за права жінок, а не Жіночий день! Ось це ключова відмінність! В цей день мають не вітати жінок з тим, що вони жінки, а піднімати питання сексизму, домагань, рівноправ'я!

      @Kyjeslav@Kyjeslav Жыл бұрын
    • Для мене 8 березня ,завжди було Свято Весни ! А це - тепло,сонце, жінка асоціюється з цим! Тому 1 березня гарний день,щоб перенести свято) Жінки - весни 🦋

      @user-wu9oq5wh4e@user-wu9oq5wh4e Жыл бұрын
    • @@user-wu9oq5wh4e для себе можна хоч щодня свято весни влаштовувати, а Міжнародний день боротьби за права жінок нехай залишається, як і в багатьох цивілізованих країнах світу, 8 березня - без викривлень у його змістах

      @olhamedvedieva6366@olhamedvedieva6366 Жыл бұрын
  • Ваші відео потрібно показувати в школах на уроках історії. Легка доступна подача, цікавий контент, приємний ведучий.

    @irinavoit415@irinavoit415 Жыл бұрын
  • Дякую за таку важливу розповідь! Трясця, як же я ненавиджу всі ці даруваннячка квіточок і запевняннячка про те, які всі жіночки чудовесенькі феєчки!!!!! Повбивала б!!! Даруйте за таку бурхливу реакцію. Мене дико лютить це "свято" ще відтоді, як я зрозуміла його суть і форму (так, я була дивною дитиною й у десять років цікавилася політикою й історією). Воно чудово показує, що насправді багатьох сучасних чоловіків не цікавить, хто має права, а хто їх не має. Атож, легше-бо купити великого віника з засохлих троянд і повернутися до свого валяння на дивані, ніж поміркувати головою і зробити щось корисне! Тож, шановні, якщо маєте синів, то навчайте їх правильної поведінки й відповідальности за свої вчинки, своє життя тощо. Нових клятих совків ми точно не потребуємо!

    @sapriniti@sapriniti Жыл бұрын
    • Що таке правильна поведінка? А відповідальність за свої вчинки? Як можна вчити якоїсь відповідальності,коли керівництво таких країн як росії і білорусії щодня вчиняють страшні злочини-і не не суть ніякої відповідальності!? І після цього як можна вчити якогось хлопчика,що не добре бити слабшого,чи кидатися камінням?Що не можна брати собі чужі речі,чи брехати?

      @user-ft7pb3sp6g@user-ft7pb3sp6g Жыл бұрын
    • @@user-ft7pb3sp6g Не перекручуйте. Йдеться про ставлення до людей, а не до кацапів і лукашистів (до речі, білорусів і лукашистів треба розрізняти). Бити взагалі нікого не можна. Виняток - це загроза для життя і здоров'я (свого чи будь-чийого ще). Себто якщо Ви бачите, як на когось у переході нападає шпана, то миттю викликаєте поліцію й біжите його рятувати. Якщо Верховна Рада перетворюється на Зраду й розкрадає бюджет, то Ви берете вила й ідете на Майдан. Якщо кляті кацапи окуповують Білорусь і кидають ракети на українські міста, то Ви йдете до армії чи багато працюєте, щоб донатити ЗСУ. Це логічно. Проте бити когось просто так Ви не маєте права. Бачите різницю? Оце і є відповідальність. Допомагати треба не конкретно жінкам, а фізично слабшим людям загалом. Також не можна ображати людей за їхні вподобання, орієнтацію, кольори, стать, вік тощо. Не можна по-різному платити за однакову роботу. Й не можна згадувати про чужі права раз на рік, бо, бачтеся, раніше ж тюльпани дарували, то чом би й мені не подарувати. Це огидно, розумієте? Про однакові права й обов'язки треба просто твердо знати щодня й не ображати инших людей, а також не давати ображати себе. Тож якщо почуєте "О, ти така класна особистість!", то подякуйте. Натомість якщо Вам заявлять "Ти чоловік і мусиш мучитися на трьох роботах, а потім валятися на дивані з пивом, а твоя дружина - жінка, тож мусить сидіти вдома, народжувати дітей і вилизувати кожен куточок, не розвиваючись", то можете плюнути цій паскуді межи очі, бо то чи совок, а чи кацап.

      @sapriniti@sapriniti Жыл бұрын
    • Згодна!! На 200% !! Теж його ненавиджу. Автор відео не підвів до відповіді на питання про право існування цього дня в нашому календарі, а тільки дав іжу для роздумів, і по реакції бачу- переварювати мало хто готовий. На жаль. Вважаю- Україна має мати свій особливий день Української жінки, особливо дивлячись на події теперішньої війни

      @irausyk849@irausyk849 Жыл бұрын
    • @@irausyk849 Це було б мудро. Наші жінки чудові і як жінки зокрема, і як люди загалом! Бо з сучасними реаліями сказитися можна...:(((

      @sapriniti@sapriniti Жыл бұрын
    • ​@@irausyk849 А нащо . Щоб на роботі за столом посидіти і поїсти.

      @olgadatij@olgadatij4 ай бұрын
  • Всі роботи А.Галімова --- супер! Подяка та повага! Слава Україні!

    @user-sx7yj2hi5f@user-sx7yj2hi5f Жыл бұрын
  • Дякую, цікаво! Хочу, щоб чоловіки дарували квіти за бажанням, а не тому, що 8 березня!

    @Tatiana-qr3rv@Tatiana-qr3rv Жыл бұрын
    • Хотіти це одне... Не всі ж.ст.подоб.квіти чи подарунки...

      @vitekekiv890@vitekekiv890 Жыл бұрын
    • @@vitekekiv890 бдлск рзмвлт нрмлн, нічг. н. зроз.

      @user-pb5ln6lk2x@user-pb5ln6lk2x Жыл бұрын
    • @@user-pb5ln6lk2x 🙄

      @vitekekiv890@vitekekiv890 Жыл бұрын
    • Чоловіки зазомбовані совкопропагандою і згадують про жінку тільки 8 березня, як сказав СРСР!

      @hannaklevchuk4221@hannaklevchuk4221 Жыл бұрын
    • Бажання треба спонукати такими святами

      @user-ry5ep8nk1j@user-ry5ep8nk1j2 ай бұрын
  • Українкі і українці мають знати свою справжню історію! Це важлива справа, дякую за це!❤

    @AnastasiiaTychenko@AnastasiiaTychenko Жыл бұрын
  • Дуже цікаво! І радісно чути про Наталю Кобринську та інших наших борчинь за жіночі права! Так тримати! Чекаю наступних захопливих історій😊

    @yuliianovosad6264@yuliianovosad6264 Жыл бұрын
  • Акім, ваша робота безцінна! Щоразу дізнаюся від вас цікаві і, часом, болючі факти про нашу історію. Дякую!!!

    @yulmeln9583@yulmeln9583 Жыл бұрын
    • Потрибно самому доходити до Правди. Галимов виконав частину роботи, социалистки це иудейськоЕврейське шоб- ло, яки преследуют одну циль якомога бильше вкрасти Людських Душ. Тому и войни вони розв'язують с циею циллю.

      @user-fq2io7wf2g@user-fq2io7wf2g8 ай бұрын
  • Дякую за цей чудовий випуск, загалом все,що ви робите варте уваги.

    @user-dk3nu1hu8r@user-dk3nu1hu8r Жыл бұрын
  • Доброго вечора. Вчу українську, дивлячись ваші передачі. З любов'ю з Литви місто Каунас...Lietuva.Kaunas 1000k❤❤❤ Ukrainai!!!

    @jonasjonava@jonasjonava2 ай бұрын
  • Дякую за цікаве дослідження. Життя жінок завжди було непростим, за свої права велась довга боротьба. Жінки заслуговують любові та пошани кожного дня.

    @larisazaskoka3323@larisazaskoka3323 Жыл бұрын
    • Рекомендую класне відео про Чернівці kzhead.info/sun/prihm7V5bXuOiY0/bejne.html

      @Julia-kb6xk@Julia-kb6xk Жыл бұрын
  • Дякую вам, Акіме, і команді, яка з вами працює за вашу роботу. Ваші відео завжди цікаві, змістовні і доречні. Дуже добре, що ви зробили окремий канал. Успіху вам, творчого натхнення і наснаги!

    @user-ii8dp4ds6u@user-ii8dp4ds6u Жыл бұрын
    • Погоджуюсь, дуже крутий і цікавий контент, і хотілося б мати змогу відслідковувати нові відео в окремому каналі

      @user-fh4oh7sy8j@user-fh4oh7sy8j Жыл бұрын
    • А цей Галімов уже на фронті? Щось патріотизмалка ще в нього не виросла....

      @user-cu1md1su4r@user-cu1md1su4r Жыл бұрын
    • ​@@user-cu1md1su4r Жінки теж воюють, то чому ти ще не там.

      @user-ww8yg1no8l@user-ww8yg1no8l Жыл бұрын
    • @@user-ww8yg1no8l так йди сама воюй, я не така дурна, мені дорожча моя родина, є заради кого жити, а не вмирати.

      @user-cu1md1su4r@user-cu1md1su4r Жыл бұрын
  • Один з каналів де чекаєш кожного випуску як свята Дякую за якісний і корисний український контент❤

    @hanapull7321@hanapull7321 Жыл бұрын
  • Дякую! Рух українських феміністок особливо ЗДИВУВАВ! як же багато ми не знаємо з власної історії! Та тому є причина...

    @Halepa_Olga@Halepa_Olga Жыл бұрын
  • Щиро дякую Акіму та команді за дуже пізнавальні випуски, а також якісний україномовний контент. 👍👍👍🥰👏👏👏 Особисто в мене в черговий раз "склались пазли" і я ще раз зрозуміла, чому з шкільного курсу історії мене захоплював лише розділ про історію Київської Русі. Все решта здавалось якимось "іскуствєнним". Як же я ненавиджу совок... Ще раз дякую за випуск. Щиро бажаю творчих успіхів і багато вдячних підписників!

    @OLYVYA@OLYVYA Жыл бұрын
    • Дякую вам за такий фідбек, мотивує працювати далі!

      @AkimHalimov@AkimHalimov Жыл бұрын
    • Ця совкова пропаганда зазомбувала 15 республік на свої комуністичні лозунги, з якихось феміністок зробили 8 березня, шмаркатим дівчаткам дарують подарунки,квіти, який абсурд, замість День батька, як інші країни святкують, совок з дня рад.армії зробив усіх шмаркачів ''чоловіками'' і теж обдаровують в школі подарунками, повний треш! Доки це все буде триматись в наших дурнуватих головах, невже не можемо вигадати щось своє, національне!

      @hannaklevchuk4221@hannaklevchuk4221 Жыл бұрын
    • ​​@@hannaklevchuk4221тихо шифером шурша крыша едет не спеша. Усе, що треба вже зроблено,не переймайтесь і усе буде добре

      @pollipoliana2332@pollipoliana23322 ай бұрын
  • Дякую,як завжди цікаво і пізнавально. Окремо дякую за українську мову.

    @user-zd5ms7hv7d@user-zd5ms7hv7d Жыл бұрын
  • Давно вас дивлюсь. Дякую, що зробили окремий канал, так набагато зручніше.

    @Pavlukalenka@Pavlukalenka Жыл бұрын
  • Дякую за гарну пам'ятку видатних жінок українок!!! Цеткін знали усі, хто що...не знали але 8 березня і вона! + ця ницість ...тиснути квітку аби не порушувати і не вирішувати важливі питання! Як з 9 травня. Бідні ветерани не мали за що їсти зате парад, феєрверк і руку потиснути на камеру! Досі сліпі жінки....

    @Mika-cheery@Mika-cheery2 ай бұрын
  • Дуже дякуємо. Все про жіночі права.Завжди думала,що 8 березня-це просто жіноче св'ято.Низький уклін нашим пращурам-жінкам,що сьогодні у нас є всі права.Всього Вам доброго.

    @svetakiss5407@svetakiss5407 Жыл бұрын
    • Тікайте подалі від кацапів і від їх свят. У нас Герої в цей День загинули. Схаменіться!

      @user-ze7zv6xb1l@user-ze7zv6xb1l Жыл бұрын
    • День проституток? Ні, дякую, я порядна жінка!

      @katerina.palaguta.01@katerina.palaguta.01 Жыл бұрын
    • На хук нам сьогодні святкувати ''жіночі права'', пора святкувати День матері, День батька, День бабусь накінець, а не вітати в школах шмаркатих ''жінок'' з 8 березня, чи шмаркачів-школярів з днем рад.армії! Доки будемо не вилазити з совкової ями, куди нас загнав СРСР і далі поклоняємося їхнім зомбосвятам, виходить далі в нас немає ніяких прав, ніж насаджених росією!

      @hannaklevchuk4221@hannaklevchuk4221 Жыл бұрын
    • ​@@katerina.palaguta.01проблеми з самосприйняттям?

      @svaleks566@svaleks5662 ай бұрын
    • А чого влезали в совок.? Можно було в 17 році отлипнуть от ссср, в 45 році була нагода отлепиться так ні, сідили, мабуть вигідно булою а зараз кудахчут то не так, і це не так, ліцеміри

      @pollipoliana2332@pollipoliana23322 ай бұрын
  • Акім , памятаю колись бачив ваш цикл передач про відомих українців ! Особливо мені тоді сподобалася серія про Андрея Шептицького ! Багато фактів з його біографіі для мене стали справжнім відкриттям ! Класно що ви відкрили свій канал ! Успіхів вашому каналу !

    @stepanhranat5639@stepanhranat5639 Жыл бұрын
  • Дякую за показ частинки історії моєї України. ❤🇺🇦

    @somedudewithakeyboard@somedudewithakeyboard2 ай бұрын
  • Неймовірний випуск! Білшість фактів та імен стали для мене відкритттям, хоча українською історією цікавлюся давно. Це треба в школах вивчати! Дякую!

    @user-is5gg3iw2s@user-is5gg3iw2s Жыл бұрын
  • Найповніший і найбільш структурований матеріал про історію жіночих рухів за свої права. З 8 березня все не так - у радянських громадян взагалі всі права були декларативними , нема чого святкувати

    @user-rz1sm2lz3g@user-rz1sm2lz3g Жыл бұрын
  • Хотів трохи розібратися що ж не так з цим святом, і як раз доречно ваше відео трапилося! Дякую!

    @olmvet@olmvet Жыл бұрын
  • Дуже дякую Вам, Акім і всій команді, за ще одну реальну і цікаву історію! Дивлячись все нові і нові історії, все більше розумієш скільки правди від нас приховували.... До речі, дякую за дуже чудову українську мову!!!

    @unona2121@unona2121 Жыл бұрын
    • Дякую❤

      @AkimHalimov@AkimHalimov Жыл бұрын
  • Дуже класна подача матеріалу. Дякую за вашу роботу. І дякую всім жінкам, які боролися за нашу свободу🙏Неуявляю, який складний шлях вони пройшли, аби наступні покоління жінок мали право голосу і бути вільними в своїх діях💛💛

    @user-bz7ef6zg2e@user-bz7ef6zg2e Жыл бұрын
  • Глибоко вражена,ми щасливі нам не треба виборювати свої права,шана жінкам які змогли відстояти право жінки! Дякую авторам за історію.

    @user-co2ht1qb4i@user-co2ht1qb4i Жыл бұрын
    • Права жинки привратившую в мущинку

      @user-cv5vq3pm5m@user-cv5vq3pm5m Жыл бұрын
    • Ещё как нужно! Вы явно не понимаете что пишете

      @piu_piu@piu_piu Жыл бұрын
    • @@piu_piu извините пожалуйста но я понимаю как женщины и мужчины даже не знают свою функцию в жизни , женщина создана быть помощником и ей не дана власть управлять к сожалению мужчины отдают это право и поэтому нет благословение в жизни , женщина создана прекрасна и нежна , скромна и целомудренна быть матерью и создавать домашний уют , а не брать на себя ответственность мужчины и т.д об этом всего не напишешь но то как искажают истину которая создана Богом несёт за собой последствия , женщины стали грубы мужеподобны а мужчины на оборот мягкие как тряпки потому что как правило женщины принимали участия в воспитании детей а не мужчина , если бы вы знали как устроена женщина на самом деле зная своё призвание вам не надо было бы работать быть босом или политиком это не ваша ответственность. Желаю вам быть настоящей примером для остальных пусть Бог благословит вас и откроет вам истину!!!

      @user-cv5vq3pm5m@user-cv5vq3pm5m Жыл бұрын
    • ​@@user-cv5vq3pm5m яка божественна маячня!

      @manekieneko@manekieneko Жыл бұрын
    • @@piu_piu ваша відповідь мене не цікавить

      @user-co2ht1qb4i@user-co2ht1qb4i Жыл бұрын
  • Матеріал та подача неперевершені! Красно дякую за Вашу кропітку працю. Та хотіла б зазначити, що особливо у відео на таку тему важливо завжди, без винятків, використовувати фемінітиви (Кобринська - борчиня, не борець). Також, на скільки би зараз права жінок не були б ширшими, ніж раніше, все ще маємо патріархат. Феміністки усе ще боряться за те, аби позбутися багатьох небезпечних (в тому числі і для чоловіків) стереотипів, аби мати представництво в парламенті, аби мати жіночу військову форму та засоби особистої гігієни в ЗСУ тощо. Закликаю не забувати про це! Ще раз підкреслюю, що відео неймовірне, автор каналу дуже розумний і свідомий. Це ні в якому разі не в образу, просто конструктивна критика. Хай квітне український ютуб та здорове українське суспільство!

    @user-ng6xg4zy7j@user-ng6xg4zy7j Жыл бұрын
    • Гігієна лежить, так скажімо на парламенті (Повинна). Стереотип, це правда не дуже. У нас є жінки в парламенті, що повинні бути Фем партії? ПС : Я за рівність в правах, а також обов'язках. Хоча з правами краще за РФ/Афганістан.

      @komunjim-sr1vf@komunjim-sr1vf Жыл бұрын
  • Дякую, дуже змістовно! Молоді цього можуть не знати, а ми, 50+, часто живемо в радянських стереотипах, а вони так вже запліснявіли, що хочеться не роздумуючи викинути все,що з ними пов‘язано. А думати, вивчати історію та дивитись розумний український ютуб не просто корисно, а в Вашому виконанні і дуже цікаво!

    @user-cb3uu2rq6u@user-cb3uu2rq6u Жыл бұрын
  • Велика подяка за інформативні випуски та україномовний контент💙💛

    @Ukrainianfreedom@Ukrainianfreedom Жыл бұрын
  • Велике ДЯКУЮ за Вашу якісну і таку затребувану працю! 💙💛

    @user-rj8qf7ym9q@user-rj8qf7ym9q Жыл бұрын
  • Так приємно чути про свою вже таку рідну організацію Союз Українок! Ви вже нас не вперше згадуєте 🫶🏻

    @oksanabats3507@oksanabats35072 ай бұрын
  • Мене завжди ставило у ступор поняття свята - одноденного святкування. А що решту днів не треба шанувати жінок? Чоловіки - візьміть на один день і замініть собою вашу жінку! І вам зразу все стане зрозуміло! Ви все побачите. Дякую вам Аліме за таку потрібну розмову! Дай Боже Вам щастя!

    @user-ty7gs4zn8d@user-ty7gs4zn8d3 ай бұрын
    • Чоловіків коли шануєте? Пора вже рівність в правах вводити. Якщо чоловіки воюють, то жінки в примусовому порядку мінімум по 3 дитини з забороною виїзду за кордон доки не виростять.

      @ZenioDovgj@ZenioDovgj2 ай бұрын
    • Так. То буде важко: я не вмію як жінки постійно нити

      @mrstekolshik1922@mrstekolshik19222 ай бұрын
    • @@mrstekolshik1922 Приїздіть до мене! Я не нию! Не вмію!

      @user-ty7gs4zn8d@user-ty7gs4zn8d2 ай бұрын
    • ​@@ZenioDovgjПочнемо з того, що армію придумали чоловіки. Це патріархальний і мізогінний конструкт, побудований на стереотипі, що чоловіки зобов'язані захищати жінку, сім'ю, країну, а дружини мають сидіти дома і виховувати дітей. Чому жінки повинні народжувати тобі дітей, а після ще й самостійно виховувати? Якщо дитина народилася, це відповідальність двох батьків, а не тільки жінок.Тебе потрібно шанувати? Поки ти не шануєш нас. Запам'ятай, це працює в два боки.

      @armyforever._.24@armyforever._.242 ай бұрын
    • @@armyforever._.24 так вас всі і так шанують. У тебе купа привілегій, хоч обов'язку народжувати в тебе немає. Взагалі жодних обовязків. Як сказав Зе ти вільна. А інші очевидно раби. Якщо маєш право голосу, то або звиздуєш на фронт, або рівноцінно віддаєш життя для держави. При патріархаті жінки були б під повним контролем чоловіків. Сиділи б з чоловіками під обстрілами і ніхто не відпускав би жінок на волю у світ, як у арабів. А у нас матріархат по факту, з залишками тих норм з патріархату які вигідні саме жінкам.

      @ZenioDovgj@ZenioDovgj2 ай бұрын
  • Дякую за дуже цікавий і інформативний матеріал! Дуже важкий і тернистий шлях пройшли жінки в боротьбі за свої права і свободи! 8 березня варто вшанувати їх титанічний труд! І бути вдячними за те, що ми можемо навчатися, працювати і взагалі маємо право голосу в наші дні!

    @Tiger-fu6tz@Tiger-fu6tz Жыл бұрын
    • І цей шлях ще далеко не закінчений. Ще торувати і торувати

      @manekieneko@manekieneko Жыл бұрын
    • Вшановувати ''тернистий шлях жінок'', даруючи дівчаткам з пелюшок букети на 8березня і шмаркатим хлопчакам в школі подарунки на день рад.армії! Яка херня! Не треба тоді називати 8 березня- жіночим святом, це була жіноча боротьба за рівноправність і не так її треба ''святкувати'', як це роблять по-совковому!

      @hannaklevchuk4221@hannaklevchuk4221 Жыл бұрын
    • ​@@hannaklevchuk4221а вам не усе однаково? Чи завіднО.? Ніхто мабуть не поздоровляе вас с Жиночим Днем? Як жити без свят ?ітак все навкруги мерзенно і огидно, ні усе пересрати треба, совок чи не совок,усім по барабану, совок вже помер ,його нема, чого ніяк його не забудуть

      @pollipoliana2332@pollipoliana23322 ай бұрын
  • Справді,я нічого не знала про український феміністичний рух. Дякую 💙💛

    @MartaBihar@MartaBihar Жыл бұрын
  • Важко повірити, що вся ця дичина була так нещодавно. Неймовірні жінки, потужні особистості вибороли нам право на достойне життя. Але оце пострадянське свято кульок, тортиків, мертвих тюльпанів і нещирих привітань - це блюзнірство, приниження їхнього подвигу і гідності сучасних жінок.

    @ZelenaBalka@ZelenaBalka Жыл бұрын
    • То із-за радянщини. Можливо, що історія була трішки інакше, як би Рим не пав...

      @radioniktv8218@radioniktv8218 Жыл бұрын
    • 8 березня - це день пам'яті, а не свято. Треба знати історію, шанувати і пам'ятати, що не завжди так було, як зараз є. Пам'ятати, щоби знову не допустити такого.

      @ptnhsk@ptnhsk2 ай бұрын
  • Давно чекала відео про історію 8 березня українською, дякую!💛💙

    @alinka6699@alinka6699 Жыл бұрын
  • Дякую за таку цікаву та важливу тему! 8 березня не повинен бути днем цукерок та квітів, а бути днем поваги між жінками та чоловіками! Освіта та політика, законодавство та формування майбутнього також програмування та кінематограф повинен рівним чином формуватись жінками та чоловіками!!!

    @hypathia8212@hypathia8212 Жыл бұрын
  • дякую вам щиро. 8 березня мене ображало тим що про жінок згадували тільки на нього. образливо було чути від якогось ідіота-гумориста вислів: женщіна твой день восьмоє марта іді от сюда. совок жахливий у всіх проявах. рада що прозріння настає

    @tinabantik9490@tinabantik94902 ай бұрын
    • А при чому тут совок? Цей телепень ваш співвітчизник!

      @MIA-zn6fs@MIA-zn6fs2 ай бұрын
  • Дякую! Це неймовірно! Вас приємно і цікаво слухати, завжди прагну дізнатися щось правдиве, особливо про Україну. Чекаю нових випусків.

    @oksanabutenko932@oksanabutenko932 Жыл бұрын
  • Це дуже цікава інформація, от тільки правда в тому, що жінки боролися за свої права і вибороли їх. А кожна перемога відмічається, то чому не 8 березня? Запропонували святкувати день Української жінки 25 лютого, а жінкам іншої національності? Україна багатонаціональна країна і щоб не було різниці, то чому б не залишити 8 березня та не морочити голову суспільству. Свою історію повинні знати та поважати, а свято - це свято.

    @user-gl4ll3cx6x@user-gl4ll3cx6x Жыл бұрын
    • Різдво, значить, ми 7 січня святкувати не хочемо, бо ж "то в москалів так, ми хочемо максимально відрізнятися", а 8 березня чомусь нікого не бентежить. Дивно.

      @goldenwife1143@goldenwife1143 Жыл бұрын
    • ​@@goldenwife1143бред, не тому що москалі, а тому що календар застарів і це треба було зробити ще 100 років тому, якщо не більше.

      @user-zj2ci8or6t@user-zj2ci8or6t2 ай бұрын
    • Какая разніца, ага?

      @ptnhsk@ptnhsk2 ай бұрын
  • Дивлюсь ваші відео! Багато чого для мене було невідомо... Дуже дякую за те що ви робите. Шкода, що цього не робилося в Україні з часів незалежності...

    @user-tt1ih5ju6m@user-tt1ih5ju6m Жыл бұрын
  • Дуже цікаво!Люблю правдиву Україно мовну історію!☺️

    @ProHenya@ProHenya Жыл бұрын
  • О я також сьогодні відкрила історію 8 березня.Гарна була початкова ідея свята.

    @user-cv7zs1bo4i@user-cv7zs1bo4i Жыл бұрын
  • Стьоб щодо радянських підручників неперевершаний. Все інше дуже цікаво. Дякую вам за просвітництво.

    @alekseyaleksey917@alekseyaleksey9172 ай бұрын
  • Для мене 8 Березня--- це міжнародний жіночий день боротьби жінок за свої права. Я так знала давно, бо зараз мені 62р. В подробиці не вдавалась, не було потреби. Дякую за інформацію.

    @user-fp5zf4uv8e@user-fp5zf4uv8e Жыл бұрын
  • Ми і досі немаємо рівних прав, ще є за що боротись!

    @judymoody228@judymoody228 Жыл бұрын
    • Цікаво за що?

      @olgadatij@olgadatij4 ай бұрын
    • Вам не права треба. А рівні обов'язки. Ну, знаєте, щоб силою в окопи, щоб ніякого виїзду. Бо прав у вас вже більше, ніж у чоловіків, а обов'язків мало

      @mrstekolshik1922@mrstekolshik19222 ай бұрын
    • @@mrstekolshik1922мамкин сынок, вытри сопли и иди сделай так, чтобы окопы были добровольными для всех а не принудительными. Че же вы не боретесь за свою свободу а ноете и анонсируете на женщин? Слабаки.

      @user-om9mb2db7d@user-om9mb2db7d2 ай бұрын
    • @@mrstekolshik1922 Ці рухи десь вже в фобію переходять, де у нас жінок в правах обмежують? Швидше чоловіків, при розводі, наприклад, суд стає на бік жінки і першочергово залишить їй дітей. А ці феминітиви - дурня повна. Ну тоді для чоловічого роду, щоб на рівні були, давайте придумаємо аналоги до - "голова", "рука" незнаю "ср.. ка", не може ж чоловік носити органи жіночого роду 😀. Сходять з розуму.

      @user-zh5re2ok1t@user-zh5re2ok1t2 ай бұрын
  • Неймовірно якісне та динамічне відео, що приховує увагу завдяки подачі цікавого матеріалу. Дізналася більше ніж з уроків історії, отже обов'язково порекомендую знайомим. Ну а ще в мене тепер з'явився новий історичний канал в підписках❤️

    @natalliyan_@natalliyan_ Жыл бұрын
  • Як вчасно і влучно! Дякую вам за це відео

    @tarakan_enelo1970@tarakan_enelo1970 Жыл бұрын
  • Щиро вдячна, дуже актуально та цікаво.

    @user-kp1ku5ou4o@user-kp1ku5ou4o Жыл бұрын
  • Дякую Вам за Вашу роботу!

    @_helga_24_ua_@_helga_24_ua_ Жыл бұрын
  • Величезна подяка, Акіме! ❤ Дуже цінно зараз рухати подібні теми, бо так багато в нас ще совкового та позаминулостолітнього - ця дата у нас досі про цвєточки і подарочки. Або ж навмисно підміняють якимось Днем Весни.

    @fainapava2606@fainapava2606 Жыл бұрын
  • Дуже класно і тверезливо. Та власне, як завжди. Дякуємо за реальну історію, лайк і вподобайка 💛💙

    @TourdeUkraine@TourdeUkraine Жыл бұрын
  • Дуже цікаво та пізнавально! Акім, дякуємо Вам!

    @user-yl6gn7sc3o@user-yl6gn7sc3o2 ай бұрын
  • Дякую за пізнавальне відео! Не вистачило частини про "звеснянення" свята совєтами. Буде приємно чути ще більше фемінітивів від пана Акіма!

    @olhamedvedieva6366@olhamedvedieva6366 Жыл бұрын
  • Дякую за цікаву історію. Наснаги. Все буде Україна.

    @oleksandrmatros@oleksandrmatros Жыл бұрын
  • Ця війна,не зважаючи на біль,дала поштовх для розвитку України і українців.я Рада що попри втрати,страх,біль,тривоги українці знаходять час на розвиток,на думки,на соціальні питання.

    @hannadecor8328@hannadecor8328 Жыл бұрын
  • Яка розумна і правдива історія про українських жінок, які боролися за рівні права .Бо люди звикли до брехні . Дякую за роботу.

    @user-dh6sg1jr2c@user-dh6sg1jr2c2 ай бұрын
  • Дуже дякую за Вашу роботу!! ❤❤❤ процвітання, натхнення та миру!!

    @user-pu1tc9lx1v@user-pu1tc9lx1v Жыл бұрын
  • Дякую за відео! Кому цікава ця тема, раджу ще подивитися худ.фільм "Суфражистка".

    @anse9415@anse9415 Жыл бұрын
  • Я взагалі його ненавиджу саме із-за шаблонності, фальсу та комуністичного фльору. А таки інтуїтивно й відчувала, що це все обман😜 Дякую, щиро дякую, багато корисної і невідомої інформації я сьогодні дізналася. В Україні до її орадянщеності, роль переконливого аргументу за жіночі права і рівенство, виборювала качалка і кочерга😄😆 А, як серьозно, в нашій культурі поважали жінку.💙💛

    @ateistka666@ateistka666 Жыл бұрын
    • Читаючи коментарі, бачу що ми з вами не одні у ненависті до цього дня. Свято Української жінки має бути! Але не цього дня

      @irausyk849@irausyk849 Жыл бұрын
    • @@irausyk849 І тільки не в ДН Лесі Українки,бо це нівелює її постать і її спадщину, як на мене.;) Дякую, Вам Іра💙💛⚘⚘⚘

      @ateistka666@ateistka666 Жыл бұрын
    • @@ateistka666 так, згодна, Леся тут ні до чого. Вона легендарна прстать в нашій історії, але це інша історія( як на мене) 💙💛

      @irausyk849@irausyk849 Жыл бұрын
  • Дякуємо!

    @user-oo8gu8rm3i@user-oo8gu8rm3i Жыл бұрын
  • Дякую за якісний україномовний контент, намагаюся завжди коментувати, підтримувати і поширювати

    @olegmakey@olegmakey2 ай бұрын
  • Дякую! Дуже цікаво. З року в рік я змінюю своє ставлення до цього свята, але ось, нарешті, завдяки Вам, докопалися до суті "свята". Який дійсно довгий та складний шлях пройшли жінки, щоб стати Людиною в суспільстві! Ще раз дякую. Ви мене надихнули 🙏

    @Zirka_Ra@Zirka_Ra3 ай бұрын
  • Супер якісеий український просвітницький контент. Дякую Вам. Дуже цікаво.

    @abrakodabra100@abrakodabra100 Жыл бұрын
  • Дякуємо що проводите просвітницьку роботу.Дуже актуально.

    @user-xp6oz9mk8c@user-xp6oz9mk8c Жыл бұрын
  • Дякую вам за випуск і висвітлення важливості жіночих рухів, в тому числі і в справі визнання Голодомору. На жаль, цей день спаплюжили, і від проблем відстоювання прав жінок патріархат все звів до "квіточок та прикрас колективу", а жінкам ще потрібно і надалі боротися за свободу, безпеку в суспільстві та рівну оплату праці

    @angelinadrech2180@angelinadrech21803 ай бұрын
  • Дякую, за український просвітницький проєкт.

    @user-oe3md9kn4i@user-oe3md9kn4i Жыл бұрын
  • Дякую вам Акіме за вашу працю. Це дуже важливо для кожного з нас,хто вважає себе Українцями.

    @user-xe5qy3sj7g@user-xe5qy3sj7g Жыл бұрын
  • Дякую за цікавий і якісний контент! Так тримати, Акіме!

    @Doriandrey@Doriandrey Жыл бұрын
  • Шановний Акім, в захваті від ваших передач. Респект вам і неймовірна вдячність за роботу.

    @user-kc8mv7dj5h@user-kc8mv7dj5hАй бұрын
  • Дякую! Пізнавально і дуже цікаво! Нехай ваша благородна і корисна справа процвітає та заповнює серця українців! Хвала вашій праці та велика повага!

    @inna8583@inna85832 ай бұрын
  • Дякую за цікаве відео, робіть більше україномовного контенту. Слава Україні.🇺🇦 Героям Слава.🇺🇦 Смерть ворогам.🇷🇺

    @anetanetovna2596@anetanetovna2596 Жыл бұрын
  • Спасибо! Благодаря Вам- полюбили историю! Даже внук,10 лет, и тот смотрит все Ваши работы с удовольствием! Каждый выпуск- диссертация! Респект!

    @user-ct2kp2ds6s@user-ct2kp2ds6s Жыл бұрын
  • Дякую за корисний випуск, який ставить все на свої місця❤

    @alionaborysenko@alionaborysenko2 ай бұрын
  • Клас, клас, клас! Яке круто зроблене, інформативне відео рідною мовою🔥Дякую, Акіме! Будь здоровий! Розвитку і процвітання твоєму шикарному каналу ❤

    @nothere5409@nothere5409 Жыл бұрын
  • Дякую за вашу роботу 🇺🇦

    @natusia_ivanivna@natusia_ivanivna Жыл бұрын
  • Дякую! Я з дитинства захоплювалася просунутістю українських жінок. Це мені завжди імпонувало. На відміну від нудотної соціалістичної пропаганди з женскім дньом раз в ґод . Я просила чоловіка,аби він не вітав мене із цим псевдо-святом. І так після багатьох років шлюбу до повномасштабного вторгнення у мене на столі у вазі увесь час були живі квіти від нього: одні змінювали інші. Тепер трохи інші пріоритети. Наслідую українських жінок, які докладали всіх засобів і сил для формування і виживання України як держави та української нації. Підтримуємо ЗСУ. Дякую за якісний контент

    @oksanadrapak6060@oksanadrapak60602 ай бұрын
  • В Іспанії цей день не вихідний, аде його святкують активно з виходом на демонстрацію та активностями на честь жіночої незалежності - пробіги, концерти. Свято офіційно існує і його святкують молоді та люді похилого віку - бо для них боротьба за свої права дуже важлива, через правління Франко до 1975 року жінки мали мінімум прав та багато обов’язків

    @KawaGrechya@KawaGrechya10 ай бұрын
  • Дякуємо за історичні факти! росія - ворог, ми не повинні проводити свято 8.03. , тільки тому, щоб не підтримувати забаганки росіянок. В нас мають бути свої дати, свої свята!

    @user-nk1ow6qt9v@user-nk1ow6qt9v Жыл бұрын
    • До чого тут росія? Це міжнародний жіночий день

      @Vladyslavama@Vladyslavama2 ай бұрын
    • А щоб повипендриватися, ніяк не можуть зрозуміти, що це міжнародне свято. Вже і повій приплели, точно російскомовних., а як же інакше

      @pollipoliana2332@pollipoliana23322 ай бұрын
  • Дякую за детальний опис жіночих рухів 19-20 ст. Я вражена його різноманіттям і силою. Цікаво, що поряд з власним виборчим правом, жінки в різних країнах, в тому числі й на українських землях, виборювали права своїх народів, підтримуючи ті чи інші політичні течії. Реалізація права на освіту для жінок виявилось важливим фактором у світовому прогресі.

    @userS28tiTan63Qq@userS28tiTan63Qq Жыл бұрын
    • Фемінізм же різний типу радикальний, ліберальний, секс позитивний, інтерсекціональний, так далі.

      @radioniktv8218@radioniktv8218 Жыл бұрын
  • Дякую, Акіму Галімову ! Захоплююче цікаво ! Вперше дізналась про Мілену Рудницьку, просто вражена !

    @user-kw5dj9rb1i@user-kw5dj9rb1iАй бұрын
  • Дякую за цікавий епізод і факти. І особлива подяка за підкреслення, що квіти і увагу жінкам можна дарувати незалежно від календар і не лише раз на рік 😉

    @ninaaleskandrovna1211@ninaaleskandrovna12114 ай бұрын
KZhead